Mömax oferă locuri de muncă atractive într-un mediu modern. Suntem o companie de mobilier in continua expansiune si ne mandrim cu personalul nostru. Oferim tuturor angajaților noștri programe de formare personalizate, oportunități bune de avansare și locuri de muncă sigure. Toate acestea ne disting ca angajator de TOP.

Pentru a ne consolida echipa (mömax Oradea ) cautam un

Vanzator decoratiuni (m/f) cu atributii de casier - 16 posturi

Responsabilitati

  • Contribuiti la amenajarea magazinului cu scopul de a atrage clientii
  • Sunteti pasionat de domeniul textilelor, covoarelor, lampilor si articolelor de tip boutique
  • Acordati o atentie deosebita afisarii optime a preturilor
  • Acordati o atentie deosebita stocului existent si produselor
  • Sunteti persoana de contact pentru clientii nostri in toate problemele legate de organizare
  • Realizarea operațiunilor de casă, intr-un sistem modern si profesionist

Calificare

  • sunteti pasionat de articolele frumoase pentru casa
  • dovediti un nivel ridicat de angajament si motivatie
  • experienta in relatiile cu clientii
  • munca in echipa
  • putere de a gestiona situatiile dificile
  • atitudine prietenoasa si rezistenta la stres
  • experienta pe un post similar sau in comertul cu amanuntul
  • atitudine proactiva si afinitate pentru cifre

Noi oferim…

  • un loc de muncă sigur, diversificat și cu responsabilitate
  • o pregătire temeinică prin departamentul nostru de instruire cu formatori proprii
  • excelente oportunități de dezvoltare personală
  • o atmosferă plăcută de lucru într-o echipă profesionistă
  • un venit sigur, peste nivelul pietei

Asteptam cu interes CV-urile dumneavoastra pe adresa recrutare(kwfat)moemax(kwfdot)ro!

Declar că am împlinit vârsta de 16 ani şi sunt de acord ca SC MOEMAX.RO SRL să prelucreze datele mele cu caracter personal prin tehnologii de tracking operate de către terţi, în scopul întocmirii unui profil de utilizator şi pentru a furniza reclamă personalizată.

Politica de confidentialitate

De acord