Mömax oferă locuri de muncă atractive într-un mediu modern. Suntem o companie de mobilier in continua expansiune si ne mandrim cu personalul nostru. Oferim tuturor angajaților noștri programe de formare personalizate, oportunități bune de avansare și locuri de muncă sigure. Toate acestea ne disting ca angajator de TOP.

Pentru a ne consolida echipa (mömax Oradea ) cautam un

Manipulant marfuri - 12 posturi

Responsabilitati

  • Sunteți responsabil pentru marfa receptionata de la furnizori și  pentru marfa proprie virata catre client, compararea mărfurilor comisionate cu comanda de vânzări
  • Lucrati eficient cu un sistem de gestiune
  • Preluati retururile de marfa si procesati reclamatiile
  • Inventarierea pentru stabilirea conformitatii stocului
  • Controlul de calitate al paleților alese
  • Incarcarea si descarcarea marfii in conditii de siguranta

Calificare

  • Experienta in depozit sau in comertul cu amanuntul , experiente cu scannere si computer constituie avantaj
  • Aptitudini tehnice, exactitate, corectitudine , concentrare, flexibilitate, independenta, precizie, rezistenta la stres, forta fizica, munca in echipa
  • Permis de conducere categoria B
  • Vârsta minimă de 18 ani
  • Certificat de motostivuitor constituie avantaj

Noi oferim…

  • un loc de muncă sigur, diversificat și cu responsabilitate
  • o pregătire temeinică prin departamentul nostru de instruire cu formatori proprii
  • excelente oportunități de dezvoltare personală
  • o atmosferă plăcută de lucru într-o echipă profesionistă
  • un venit sigur, peste nivelul pietei (1995 RON net + tichete de masa in valoare de 15 RON/zi + bonus bi-anual de performanta)

Asteptam cu interes CV-urile dumneavoastra pe adresa recrutare(kwfat)moemax(kwfdot)ro!

Declar că am împlinit vârsta de 16 ani şi sunt de acord ca SC MOEMAX.RO SRL să prelucreze datele mele cu caracter personal prin tehnologii de tracking operate de către terţi, în scopul întocmirii unui profil de utilizator şi pentru a furniza reclamă personalizată.

Politica de confidentialitate

De acord